Стильні настінні годинники - Nordic, розмір набору: 20 см

328,35 ₴

656,70 ₴

Новий товар

Палка-на настінний годинник, щоб оживити ваш будинок. Годинники нашої пропозиції відмінно відскакує кожну стіну й інтер'єр. Цей годинник попадуть. Більш актуально для вас!

Детальніше

При покупці цього товару Ви можете отримати до 1 точка лояльності. Ваша корзина буде 1 точка лояльності які можуть бути перетворені в купон 6,00 ₴.


 1 people bought this


Унікальні палиці-годинник, як живопис - прикраса.

Палка-на настінний годинник оснащені рухів якості для вторинних батарей AA 1.5V, який характеризується повній тиші. Рух і руки зроблені з високоякісної полірованої сталі, які практично прикріпленого до стіни. Установка дуже проста і зручна навіть для новачка. Інші частини дзеркала годин у вигляді цифр або інших форм забезпечені самоклеящейся поверхнею, просто прилипає до стіни або використовувати двосторонню клейку стрічку. Ця модель підходить не тільки у вітальні, офісу або кухні, але і в інших областях, які спочатку реанімувати будь-який інтер'єр стіни.

Розмір етикетки, приблизно в назві продукту

мудра довжина: 135 мм.

Ми виробнича компанія, яка займається виробництвом годин і прикраси з пластика і дерева. Годинники є унікальним дизайном і подальшого видаленням безаварійної 3D настінного годинника від стіни.

 

 
Технічна інформація:
* Матеріал: Акрил
* Колір: Безбарвний, кольору фарби
* Рух: Кварц
* Задані батареї: AA
* Кількість батарей: 1
* Батареї в комплекті: Ні
* Розміри: довжина близько 60 см, ширина: 40 см
* Товщина: від 0,6 до 8 мм
* Оздоблення: Дзеркало, акрил, фольга, фарби
* Колір зображення може спотворити фактичний відтінок
* Замовлення триває сім днів.

Вибір квітів в RAL зразки годин. Виробництво займає 7 календарних днів від замовлення. Для того, щоб надрукувати записку. Детальний опис того, що ви хочете змінити.Замовлення не можуть бути скасовані. аблон: Будь ласка, поміняйте колір модель колір RAL1007 номера і рух і руки вліво в початковому стані, або ....

 
Колірний зразок RAL:
 

 

 

 

No customer reviews for the moment.

Write a review

30 products in category:

1 Review(s)
645,18 ₴ 1 316,70 ₴